odesadniprokharkivlvivzaporizhzhyapoltavaternopilivano-frankivskvinnytsiazhytomyrmykoliyivkryvyi-rihkropyvnytskyi
Citrus Logo Image

Samsung Galaxy S23 FE

Енергія на максимум - категория
Енергія на максимум - категория

Сортування

за популярністю

Фільтр

Samsung, Galaxy S23 FE

Фільтр
Ви обрали:
Бренд: Samsung
Серія: Galaxy S23 FE
Пiдiбрано 8 товарів з 1416
Фільтр

Ціна

-

Бренд


Стан



Внутрішня пам'ять


Оперативна пам'ять


Тип екрану


Діагональ екрану


Роздільна здатність екрану


Частота оновлення екрану


Ємність аккумулятора


Стандарти зв'язку


Тип слоту


Підтримка e-SIM


Основна камера


Фронтальна камера


Кількість модулів основної камери


NFC


Бездротова зарядка


Швидка зарядка


Біометричний захист


Процесор


Кількість ядер


Операційна система


Матеріал корпуса


Клас захисту


Колір

S23 FE — особлива модель у каталозі Samsung, створена для фанатів серії. Абревіатура в назві розшифровується як Fan Edition. Велика кількість користувачів у всьому світі вважають ці смартфони ідеальними з погляду поєднання якості та ціни. Бренд випускає їх як бюджетну альтернативу флагманам лінійки S. Попередня «фанатська» версія побачила світ у 2021-му році, а отже, шанувальникам довелося чекати цілих два роки.

Galaxy S23 FE трохи поступається S23 і S23 Plus з погляду потужності апаратних компонентів і дизайну, але водночас впевнено справляється з повсякденними завданнями та оснащений повним набором базових функцій. 

Власники Galaxy S23 FE знайдуть у Samsung ще цікавіші варіанти. Спробуйте Galaxy S25 FE для оновлення середнього сегмента, Galaxy S25 Edge для дизайну та Galaxy S25 Ultra для топових характеристик. Також є Galaxy S25 Plus, Galaxy S25 і новинки серед складаних моделей: Galaxy Flip 7, Galaxy Flip 7 FE, Galaxy Fold 7.

Зовнішній вигляд і конструктивні особливості

Корпус Samsung S23 FE представляє собою дві плоскі панелі із широкою і рівною алюмінієвою рамою між ними. Важить девайс 209 грамів, його габарити — 158 х 76,5 х 8,2 мм. 

Верхня панель виконана зі скла, а нижня з глянсового пластику. Дизайн гаджета можна назвати стриманим і мінімалістичним.

Важливі особливості конструкції: 

  • Є клас вологозахисту IP68, а також просунутий захист скла Corning Gorilla Glass Victus 2. 
  • Доступна варіація з одним і двома слотами для карток nanoSIM, також реалізоване підтримання віртуальних «сімок» eSim. 
  • Вбудовані стереодинаміки з технологією Dolby Atmos відтворюють досить насичену як для смартфона звукову картину. 
  • Сканер відбитків пальців, що швидко спрацьовує, вбудований в екран. 
  • На бічній грані є порт USB Type-C, лоток для карток пам'яті microSD відсутній. 

На вибір користувачів представлено кілька оригінальних варіантів забарвлення корпусу: м'ятний, кремовий, фіолетовий, графітовий. На офіційному сайті виробника можна замовити версії ексклюзивних кольорів — Indigo і Orange. 

Розмір і характеристики екрана Самсунг С23 ФЕ

Модель Samsung Galaxy S23 FE оснащена 6,4-дюймовим дисплеєм Dynamic AMOLED 2X з адаптивною частотою оновлення 60-120 Гц і роздільною здатністю 1080 на 2340 пікселів. Зображення на екрані радує контрастністю і глибиною, а скролінг і анімації відображаються максимально плавно. 

Інші важливі параметри дисплея в Самсунг С23 FE: щільність пікселів — 403 точки на дюйм, співвідношення сторін — 20:9. Екран захищений антивідблисковим і олеофобним покриттям. Сенсорне управління зручне, на склі не залишається патьоків і відбитків пальців. Завдяки високій піковій яскравості та підсвічуванню з авторегулюванням контент зручно переглядати під променями сонця на вулиці.

«Залізо» й пам'ять

Основний апаратний компонент Galaxy S23 FE — фірмовий чіп Samsung Exynos 2200 із середньою тактовою частотою 2,5 ГГц. Кількість ядер — 8. За обробку графіки відповідає допоміжний процесор Xclipse 920. 

8 гігабайт «оперативки» на борту підвищують загальну продуктивність пристрою. У каталозі є дві версії з різним обсягом фізичного сховища: 128 і 256 Гб. Використовується вдосконалена система охолодження. 

Блок камер і можливості оптики

У систему камер телефону Samsung Galaxy S23 FE входять кілька модулів: 

  • основний датчик на 50 Мп з апертурою f/1,8;
  • надширококутна камера на 12 Мп, діафрагма — f/2,2;
  • 8-мегапіксельний телефотооб'єктив (f/2,4) з триразовим оптичним зумом;
  • 10-мегапіксельний селфі-модуль із відмінним портретним режимом. 

Перші три сенсори розташовані на тильній панелі. Є спалах, швидкий фазовий автофокус, оптична стабілізація. Обидві камери дають змогу робити якісні фотографії за хорошого освітлення. 

Ширококутні знімки виходять досить чіткими з високим рівнем деталізації. У програмному редакторі є можливість коригувати баланс відтінків, контрастність і розмитість фону.

Зарядка й показники автономності

Збільшена батарея ємністю 4500 мАг забезпечує понад 12 годин роботи в автономному режимі за інтенсивних навантажень. Є швидка зарядка потужністю 25 Вт, на повну зарядку акумулятора йде приблизно 70-80 хвилин. У комплекті з телефоном поставляється зарядний кабель. 

Софт, зв'язок, корисні функції

Модель Самсунг С23 ФЕ працює на базі операційної системи Android 13 з користувацькою оболонкою One UI 5.1, що пройшла кілька стадій доопрацювання. Її перевагами вважаються інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, приємне оку графічне оформлення, непоганий набір віджетів і вдосконалений захист від шкідливого ПЗ. Елементи головного екрана логічно впорядковані, їх розташування можна змінювати на розсуд користувача.

Реалізовано підтримання актуальних версій протоколів бездротового з'єднання 5G, Wi-Fi Direct (пряме підключення двох пристроїв) і Bluetooth 5.3. Є можливість здійснювати платежі в системі NFC. Доступно кілька навігаційних служб: GPS, QZSS, Galileo, BeiDou. 

Унікальною особливістю «фанатської» версії Galaxy S23 є режим Dex. Якщо підключити гаджет до телевізора або монітора, інтерфейс ОС автоматично адаптується під широкоформатний екран. Доступна також можливість підключити мишу і клавіатуру, щоби використовувати смартфон як повноцінний настільний ПК.

Де придбати телефон Samsung S23 FE з вигодою? 

Купити Samsung Galaxy S23 FE або іншу модель в Україні можна в інтернет-супермаркеті електроніки Цитрус. Є можливість забрати товар самовивозом у Києві та інших великих містах із наших фірмових офлайн магазинів. 

Переваги купівлі техніки в нас:

  1. Розстрочка і кредит на всі позиції в каталозі.
  2. Детальний опис пристроїв і приладів на сайті з реальними відгуками.
  3. Кешбек за бонусною програмою «Плюшки» від 1 до 4% залежно від персонального статусу клієнта.
  4. Обмін старої техніки на віртуальні бали, які перетворюються на вигідні знижки під час нових покупок.
  5. Ремонт гаджетів і побутової техніки у фірмових сервісних центрах.
  6. Можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів.
 

Покупці також можуть оформити онлайн-замовлення з адресною доставкою Новою Поштою. Зверніть увагу, що її вартість не включена в ціну товару.

Ціни на Samsung Galaxy S23 FE

Samsung Galaxy S23 FEЦіна
Samsung Galaxy S23 FE S711B LGD 8/128GB Mint (SM-S711BLGDSEK)21 509 грн
Samsung Galaxy S23 FE S711B ZAD 8/128GB Graphite (SM-S711BZADSEK)21 509 грн
Samsung Galaxy S23 FE S711B ZPD 8/128GB Purple (SM-S711BZPDSEK)21 509 грн
Samsung Galaxy S23 FE S711B LGG 8/256GB Mint (SM-S711BLGGSEK)23 219 грн
Samsung Galaxy S23 FE S711B ZAG 8/256GB Graphite (SM-S711BZAGSEK)23 219 грн

Питання, які часто задають про Samsung Galaxy S23 FE

💸Скільки коштують Смартфони?

🛒Які Смартфони краще купити в 2026 році?

🔥Які Смартфони найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?