odesadniprolvivzaporizhzhyapoltavaternopilivano-frankivskvinnytsiazhytomyrkhmelnytskyymykoliyivkryvyi-rihkropyvnytskyi
Citrus Logo Image

3D принтери Prusa

Сортування

за популярністю

Фільтр

Prusa

Фільтр
Ви обрали:
Бренд: Prusa
Пiдiбрано 5 товарів з 19
Фільтр

Ціна

-

Бренд

Ціни на 3D принтери Prusa

3D принтери PrusaЦіна
Принтер 3D Prusa MINI+29 499 грн
Принтер 3D Prusa MK4S KIT48 799 грн
Принтер 3D Prusa MK4S58 999 грн
Принтер 3D Prusa MK4S Bundle KIT71 299 грн
Принтер 3D Prusa MK4S Bundle83 199 грн

Питання, які часто задають про 3D принтери Prusa

💸Скільки коштують 3D принтери Prusa?

Вартість товарів в категорії 3D принтери Prusa в інтернет-магазині Цитрус

🛒Які 3D принтери Prusa краще купити в 2026 році?

Найкращі 3D принтери Prusa в 2026 році на думку інтернет-магазину Цитрус

📢Які 3D принтери Prusa найдешевші?

🔥Які 3D принтери Prusa найдорожчі і відносяться до преміум сегменту?

ТОП-3 дорогих товарів з категорії 3D принтери Prusa в Цитрусі