Цитрус оголосив про призначення Артема Шевченка на посаду CEO. Компанія входить у новий етап розвитку з фокусом на цифрову трансформацію, омніканальність, сильну експертність команди та найкращий клієнтський досвід у tech retail.
Артем Шевченко має багаторічний досвід у e-commerce, marketplace та retail-tech. До приєднання до Цитрус він очолював monomarket, раніше створив і керував маркетплейсом «Епіцентр», є співзасновником Hubber і Scallium, а в Укрпошті створив департамент електронної комерції та запустив магазини компанії на Amazon і eBay.
У новій ролі він зосередиться на розвитку Цитрус як сучасного tech retail бренду з фокусом на смартфонах, гаджетах, ноутбуках та персональній електроніці.
Артем Шевченко, CEO Цитрус: «Для мене Цитрус — це можливість будувати сильний сучасний tech retail бізнес. Ми будемо рухатися в цифру, посилювати омніканальність, спрощувати все зайве для клієнта і розвивати експертність там, де Цитрус традиційно сильний - у світі гаджетів і технологій».
Власник компанії Артур Гатунок підкреслив, що майбутнє Цитруса - це експансія інновацій та закріплення статусу головного техексперта країни. Стратегія компанії базується на автономності професійного менеджменту та впровадженні найсміливіших технологічних рішень.
Артур Гатунок, власник Цитрус: «Я підтримую цей новий етап розвитку Цитрус і команду, яка його реалізовує. У бренду сильна історія, сильна ДНК і великий потенціал. Попереду - багато роботи, але я впевнений, що Цитрус має всі можливості, щоб побудувати по-справжньому сильний tech retail в Україні».
Цитрус і надалі розвиватиметься як бренд для людей, які люблять технології, цінують сервіс, експертність і сучасний клієнтський досвід.
Приєднуйся до нас у соцмережах: